Infolinia: (+48) 799 399 982
Firma likwidująca kuny Kęty

Kuny to gryzonie, które potrafią być wyjątkowo uciążliwe, szczególnie dla właścicieli domów, a że spotkać je można na terenie całej Polski, warto nauczyć się z nimi walczyć. Jako firma likwidująca kuny w Kętach, wykonujemy tę trudną usługę, jaką jest naprawa dachu po kunie. Pracujemy na terenie całego kraju i działamy kompleksowo: poza usunięciem usterek z poszycia dachu i termoizolacji montujemy również specjalne pastuchy, które skutecznie odstraszają kuny.

Firma likwidująca kuny Kęty

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Kęty 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Kęty 4. Odstraszanie kun Kęty 5. Naprawa izolacji dachu Kęty

Naprawa dachu po kunie Kęty

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy, która charakteryzuje się również wysoką precyzją. Co ważne, podczas naprawy z wykorzystaniem tej techniki nie ma potrzeby demontowania poszycia dachu, ponieważ działamu punktowo. Izolacja zniszczona przez kuny jest bowiem naprawiana tylko w konkretnych fragmentach, w których wykryliśmy ubytki (za pomocą termowizora i punktowych odkrywek). Tę technikę można stosować nawet w bardzo trudno dostępnych miejscach.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. Po dokonaniu oględzin wdmuchujemy wełnę w postaci sypkiej, która działa drażniąco na błony śluzowe gryzoni, a zatem zmniejsza ryzyko ich powrotu na posesję domu. Warto pamiętać, że zanieczyszczony przez szkodniki materiał izolacyjny trzeba usunąć, a w jego miejsce wdmuchać nową wełnę celulozową.

Kuna na poddaszu Kęty

Jesteśmy solidną i doświadczoną firmą, która naprawi zniszczony dach twojego poddasza w ciągu zaledwie kilku godzin. Nie zdejmujemy poszczególnych płyt GK, a za pomocą specjalnych otworów wdmuchujemy powietrze pomiędzy daną płytę, a uszkodzony fragment izolacji termicznej. W dalszej kolejności materiał izolacyjny wchodzi w miejsce strumieni uchodzącego powietrza i skutecznie zatyka wszelkie nieszczelności dachu.

Odstraszanie kun Kęty

Chcesz raz na zawsze pozbyć się problemu powracających kun? Zainwestuj w efektowny i skuteczny odstraszacz, który nasza firma z przyjemnością zainstaluje na twoim dachu. W ostatnim czasie na popularności zyskały sprzęty wytwarzające ultradźwięki, jednak najlpsze efekty zapewnia elektryczny pastuch na kuny, którego kable rozciągane są po całej powierzchni dachu. W ciągu roku montujemy ponad 200 tego typu pastuchów, a każdy kolejny właściciel domu chwali sobie to rozwiązanie.

Naprawa izolacji dachu Kęty

Kuny potrafią spowodować duże zniszczenia w warstwach termoizolacyjnych poddasza, dlatego trzeba działać szybko. Najlepiej zgłosić się do profesjonalnej firmy wykonującej ekodocieplenia, która szybko i stosunkowo tanio przywraca prawidłowe funkcjonowanie twojego dachu. Nasi pracownicy działają tylko z pozycji zewnętrznej, co znacznie przyśpiesza proces naprawczy. Jeśli dom jest objęty ubezpieczeniem, wówczas większość kosztów pokrywa operator polisy, a nie właściciel nieruchomości.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy