Infolinia: (+48) 799 399 982
FIRMA LIKWIDUJĄCA KUNY GRYFINO

Kuny to szkodniki, które powszechnie występują na terenie całej Polski i często stają się utrapieniem właścicieli domów, niszcząc izolację termiczną na poddaszach. Zdecydowanie warto zaopatrzyć się w wiedzę i narzędzia do ich odstraszania, aby zapobiegać problemowi i uniknąć późniejszych kosztów naprawy. Jako firma likwidująca kuny w Gryfine, oferujemy kompleksową usługę jaką jest naprawa dachu po kunie. Pracujemy na terenie całego kraju. Naprawiamy pokrycie dachowe oraz świadczymy szereg innych usług, które pomagają w walce z gryzoniami.

FIRMA LIKWIDUJĄCA KUNY GRYFINO

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Gryfino 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Gryfino 4. Odstraszanie kun Gryfino 5. Naprawa izolacji dachu Gryfino

Naprawa dachu po kunie Gryfino

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Gryzonie przegryzają folię paroprzepuszczalną, ale mimo to możliwe jest wykonanie usługi wdmuchiwania wełny celulozowej. Co ważne, technika ta nie wymaga rozbierania dachu na części pierwsze.

Metoda ciśnieniowa charakteryzuje się również wysoką precyzją. W jaki sposób usunąć usterki z izolacji termicznej, nie demontując płyt GK? Otóż wystarczy skorzystać z techniki punktowej! Dzięki temu izolacja, która została zniszczona przez kuny, zostanie naprawiona tylko w miejscach, w których jest to konieczne, nawet jeśli są one trudno dostępne.

Wykonujemy kompleksowe naprawy, do których wykorzystujemy sprawdzone, dobrej jakości materiały i specjalistyczny sprzęt, jak np. termowizory i punktowe odkrywki, które pomagają szybko i dokładnie zlokalizować usterkę.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie najczęściej wymaga zdjęcia pokrycia, aby starannie usunąć starą, zanieczyszczoną wełnę. Następnie wdmuchuje się wełnę celulozową, która w swoim składzie ma sole baru, a zatem skutecznie odstrasza kuny uczulone na ten składnik. Wełna celulozowa ma sypką postać, a więc skutecznie zajmuje miejsce tej zanieczyszczonej przez kuny.

Kuna na poddaszu Gryfino

Jesteśmy doświadczoną i profesjonalną firmą, która naprawi izolację twojego poddasza bez konieczności zdejmowania płyt GK. Dzięki temu pozwolimy zaoszczędzić ci czas i pieniądze, a usługa zostanie wykonana w ciągu zaledwie kilku godzin. Proces naprawy rozpoczyna się od wykonania specjalnych otworów technologicznych, przez które w kolejnym etapie wdmuchiwane jest powietrze. W ten sposób pomiędzy daną płytą dachu, a uszkodzonym materiałem izolacyjnym tworzą się tzw. poduszki powietrzne. Powietrze to uchodzi przez nieszczelności w powierzchni dachu, ale wełna zastępuje jego strumienie i szybko zamyka wszelkiego rodzaju nieszczelności.

Odstraszanie kun Gryfino

Nowa izolacja termiczna odstraszy kunę, ale nie jest to rozwiązanie długofalowe. Warto działać profilaktycznie, aby mieć pewność, że gryzonie nie wrócą na naszą działkę, w tym celu najlepiej zainwestować w któryś z odstraszaczy na te szkodniki, np. sprzęt wytwarzający ultradźwięki. Najlepiej działa jednak elektryczny pastuch na kuny, którego kable układane są po całej powierzchni dachu. Nasi pracownicy wykonują rocznie przeszło 200 montaży tego typu urządzeń. Znamy się na tym, co robimy, dlatego nasze instalacje są gwarancją skutecznej ochrony przed kunami.

Naprawa izolacji dachu Gryfino

W przypadku zniszczenia warstwy termoizolacyjnej przez kuny, warto zwrócić się o pomoc do firmy, która oferuje ekodocieplenia. Tego typu przedsiębiorstwa posiadają solidne doświadczenie i operują profesjonalnym sprzętem, który umożliwia przeprowadzenie naprawy dachu jedynie z pozycji zewnętrznej. Taka technika to gwarancja szybkiego i skutecznego usunięcia awarii. Co ważne, w przypadku polisy ubezpieczeniowej większość kosztów pokrywa operator polisy, a nie właściciel posesji.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy