Infolinia: (+48) 799 399 982
Firma likwidująca kuny Dobczyce

Kuny znane są wśród właścicieli domów ze swoich szkodliwych poczynań. Zdarza się, że gryzonie niszczą izolację termiczną dachu. Problemy z tymi gryzoniami występują praktycznie na terenie całego kraju, dlatego też warto dowiedzieć się, jak można sobie z nimi poradzić. My – firma likwidująca kuny w Dobczycach, oferujemy kompleksową usługę, jaką jest naprawa dachu po kunie na terenie całego kraju. Poza kompleksowymi naprawami termoizolacji oferujemy montaż innowacyjnych pastuchów na kuny. 

Firma likwidująca kuny Dobczyce

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Dobczyce 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Dobczyce 4. Odstraszanie kun Dobczyce 5. Naprawa izolacji dachu Dobczyce

Naprawa dachu po kunie Dobczyce

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Mimo iż najczęściej podczas bytowania kuny domowej dochodzi do rozerwania folii paroprzepuszczalnej, to wdmuchiwanie wełny celulozowej jest nadal możliwe, gdyż wykonujemy pełny zakres napraw. Technikę można stosować nawet w bardzo trudno dostępnych miejscach i nie wymaga ona rozbierania dachu na części pierwsze. Metoda ciśnieniowa charakteryzuje się również wysoką precyzją. Naprawy wykonywane są punktowo, a izolacja zniszczona przez kuny naprawiana tam, gdzie jest to potrzebne. Oferujemy pełen wachlarz usług tj. lokalizowanie ubytków, naprawa membrany dachowej oraz wdmuchiwanie wełny celulozowej.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. Tak jak już zostało wspomniane, najczęściej wykorzystuje się tutaj metodę wdmuchiwania wełny celulozowej, która ma sypką postać. To rozwiązanie znacząco zwiększa szanse, że kuna nie powróci. Wełna celulozowa w swoim składzie zawiera specjalne sole boru, które podrażniają błony śluzowe szkodników.

Należy zwrócić również uwagę na fakt, iż zanieczyszczony przez szkodniki materiał izolacyjny należy usunąć i zastąpić go wdmuchiwaną wełną celulozową.

Kuna na poddaszu Dobczyce

Godna polecenia firma poradzi sobie z naprawą dachu w kilka godzin i nie będzie demontowała płyt GK. Dzięki bezinwazyjnej metodzie można dokonać naprawy uszkodzeń nawet w ciągu kilku godzin. Kluczem do sukcesu jest to, aby wytworzyć specjalne poduszki powietrzne pomiędzy płytą GK a uszkodzoną izolacją poddasza. W tym celu wytwarzane są specjalne perforacje, przez które powietrze jest następnie wtłaczane. Uchodzi ono przez szczeliny w dachu, a luźny surowiec izolacyjny skutecznie zastępuje jego strumienie i blokuje wszelkie nieszczelności.

Odstraszanie kun Dobczyce

Do walki z kunami warto również wykorzystać nowoczesne odstraszacze, np. działające na podstawie wytwarzanych ultradźwięków lub elektryczny pastuch na kuny, które w ostatnim czasie cieszą się dużym zainteresowaniem. Nasza firma w ciągu jednego roku dostaje nawet 200 zleceń instalacje tego typu konstrukcji i znakomicie wiemy, jak założyć urządzenie w taki sposób, by odstraszacz kun nie został przez zwierze pominięty.

Naprawa izolacji dachu Dobczyce

W przypadku zniszczenia przez kuny ocieplenia poddasza warto zgłosić się do firmy Ekodocieplenia. Dlaczego? Uzyskasz wówczas solidne wsparcie, a twoja izolacja termiczna zostanie szybko i tanio naprawiona (pracujemy tylko z pozycji zewnętrznej).

Nasza firma respektuje polisy ubezpieczeniowe, a zatem to ubezpieczyciel zostanie obciążony większością kosztów.

 

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy