Infolinia: (+48) 799 399 982
Firma likwidująca kuny Bytom

Kuna na dachu jest zmorą wielu domów, zwłaszcza że to ona bardzo często powoduje zniszczenia izolacji termicznej. Spotkać je można na terenie całej Polski. Z tego powodu zdecydowanie warto dowiedzieć się, w jaki sposób można z nimi walczyć. Jako firma likwidująca kuny w Bytomiu, oferujemy kompleksową usługę, jaką jest naprawa dachu po kunie. Działamy w całej Polsce i daliśmy się poznać jako firma profesjonalna, oferująca usługi najwyższej jakości. Wykonujemy także montaże specjalnych odstraszaczy na Kuny, dzięki którym ochrona przed szkodnikami jest skuteczna i długofalowa.

Firma likwidująca kuny Bytom

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Bytom 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Bytom 4. Odstraszanie kun Bytom 5. Naprawa izolacji dachu Bytom

Naprawa dachu po kunie Bytom

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Kuna domowa potrafi przegryźć i zniszczyć folię paroprzepuszczalną, ale na szczęście zastosowanie techniki ciśnieniowej i tak jest możliwe. Co ważne, wełnę wdmuchiwać można nawet w bardzo trudno dostępnych miejscach. Izolacja zniszczona przez kuny jest najpierw weryfikowana pod kątem wystąpienia usterek, a następnie naprawiana tylko w miejscach uszkodzonych. Nasza firma korzysta tylko z profesjonalnych urządzeń i innowacyjnych rozwiązań, takich jak np. termowizja czy punktowe odkrywki. Działamy w pełni kompleksowo, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. Zanieczyszczoną wełnę należy w całości usunąć i zastąpić nową, która ma postać sypką. Jej skład skutecznie odstrasza kuny, ponieważ gryzonie te nie tolerują związków zawartych w celulozie, którą wdmuchujemy przy użyciu powyższej metody ciśnieniowej.

Kuna na poddaszu Bytom

Jesteśmy doświadczoną i profesjonalną firmą, która naprawi izolację twojego poddasza bez konieczności zdejmowania płyt GK. Dzięki temu zaoszczędzisz mnóstwo czasu i pieniędzy! Proces naprawy rozpoczynamy od wytworzenia specjalnych otworów technologicznych, przez które wdmuchujemy powietrze. Zajmuje ono miejsce pomiędzy płytą GK, a uszkodzoną częścią surowca izolacyjnego (tzw. poduszki powietrzne). Wtłoczone powietrze znajduje ujście przez różnego rodzaju nieszczelności w dachu, a pozostały materiał skutecznie je blokuje i domyka szczeliny.

Odstraszanie kun Bytom

Tak jak już wspomnieliśmy, montaż odstraszaczy na kuny jest podstawą walki z tymi szkodnikami. Najlepiej sprawdzają się innowacyjne urządzenia, np. te wykorzystujące do swojej pracy ultradźwięki. Najlepszym rozwiązaniem jest jednak elektryczny pastuch na kuny, którego żaden gryzoń nie jest w stanie ominąć. Rocznie montujemy nawet 200 tego typu konstrukcji, które instaluje się na całej długości pokrycia dachowego. Dzięki temu wiemy, jak założyć urządzenie w taki sposób, aby efekty były jak najbardziej satysfakcjonujące.

Naprawa izolacji dachu Bytom

W przypadku zniszczenia izolacji przez kunę, najlepiej zwrócić się o wsparcie do firmy oferującej ekodocieplenia. Uzyskasz wówczas solidne wsparcie, a twoja izolacja termiczna zostanie szybko i tanio naprawiona (pracujemy tylko z pozycji zewnętrznej). Nasza firma oferuje naprawy również w ramach ubezpieczenia domu.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy