Infolinia: (+48) 799 399 982
Firma likwidująca kuny Bielsko-Biała

Kuny to gryzonie, które potrafią być wyjątkowo uciążliwe, szczególnie dla właścicieli domów. Problemy z tymi szkodnikami występują praktycznie na terenie całego kraju, dlatego też warto dowiedzieć się, jak można sobie z nimi poradzić. Jako firma likwidująca kuny w Bielsko-Białej, oferujemy kompleksową usługę, jaką jest naprawa dachu po kunie. Pracujemy w obrębie całej Polski i skutecznie usuwamy wszelkie usterki z izolacji termicznej, a dodatkowo wykonujemy także montaże specjalnych odstraszaczy na kuny, dzięki którym ochrona przed gryzoniami jest skuteczna i długofalowa.

Firma likwidująca kuny Bielsko-Biała

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Bielsko-Biała 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Bielsko-Biała 4. Odstraszanie kun Bielsko-Biała 5. Naprawa izolacji dachu Bielsko-Biała

Naprawa dachu po kunie Bielsko-Biała

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Gryzonie te potrafią przegryźć i rozerwać folię paroprzepuszczalną, jednak wdmuchiwanie wełny celulozowej i tak jest możliwe do wykonania. Naprawa izolacji dachu tą metodą jest szybka i nie wymaga rozbiórki całego dachu. Technikę tę można stosować nawet w bardzo trudno dostępnych miejscach. Izolacja zniszczona przez kuny jest najpierw weryfikowana pod kątem wystąpienia usterek, a następnie naprawiana tylko w miejscach uszkodzonych. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi tj. weryfikacja ubytków w izolacji za pomocą termowizora oraz punktowych odkrywek, pełną naprawę membrany dachowej oraz ostateczne wdmuchiwanie celulozy.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. Jak wspomniano powyżej, jedną z najpopularniejszych metod naprawy dachu po kunie jest wykorzystanie wełny celulozowej. Metoda ta pozwala na uchronienie się przed szkodnikami. Skład wełny celulozowej to w większości sole boru, których gryzonie nie tolerują. Materiał zanieczyszczony i zniszczony przez kuny musi zostać bezwzględnie usunięty, a w jego miejsce należy wdmuchać nową wełnę celulozową, która w odróżnieniu od popularnej wełny mineralnej wyróżnia się postacią sypką.

Kuna na poddaszu Bielsko-Biała

Dobra firma naprawi izolację poddasza bez zdejmowania płyt GK i jest w stanie wykonać usługę w ciągu zaledwie kilku godzin. W ten sposób można zaoszczędzić sporo gotówki i cennego czasu. Najistotniejszą sprawą jest wytworzenie specjalnych poduszek powietrznych pomiędzy płytą GK a uszkodzoną warstwą izolacji. W tym celu wytwarzane są specjalne otwory, przez które można wtłaczać powietrze, które uchodzić będzie oczywiście przez wszelkie nieszczelności w pokryciu dachowym. Materiał izolacyjny wchodzi w miejsce strumieni uchodzącego powietrza i skutecznie zatyka wszystkie szczeliny.

Odstraszanie kun Bielsko-Biała

Oprócz powyższych sposobów, warto skorzystać także z innych, np. odstraszaczy ultradźwiękowych. Najlepszym rozwiązaniem jest jednak elektryczny pastuch na kuny, który zapewnia skuteczną i trwałą ochronę przed gryzoniami, ponieważ żaden z nich nie ominie przewodów rozciągniętych na całej długości zadaszenia. Co ważne, nasza firma montuje rocznie przeszło 200 tego typu pastuchów, a liczba zamówień sukcesywnie rośnie.

Naprawa izolacji dachu Bielsko-Biała

Jeśli dokuczają ci szkodliwe kuny, zgłoś się do firmy oferującej ekodocieplenia. Na korzyść usługi świadczonej przez tę firmę przemawia nie tylko bogate doświadczenie, ale także bezinwazyjne działanie, ponieważ naprawa wykonywana jest tylko z pozycji zewnętrznej. Nasza firma oferuje wykonywanie tego typu napraw również w ramach ubezpieczenia domu, wówczas zdecydowana większość kosztów zostaje po stronie operatora polisy

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy