Infolinia: (+48) 799 399 982
FIRMA LIKWIDUJĄCA KUNY ZIELONA GÓRA

My – firma likwidująca kuny w Zielonej Górze, oferujemy kompleksową usługę, jaką jest naprawa dachu po kunie. Te gryzonie, z którymi walczy większość właścicieli domów w naszym kraju potrafią doprowadzić do zniszczenia izolacji termicznej poddasza. Warto więc poszerzać swoją wiedzę odnośnie walki z tymi szkodnikami. Wobec rosnących oczekiwań nasza firma działa na terenie całego kraju. W ramach oferty kompleksowo usuwamy usterki z izolacji termicznej oraz montujemy specjalne odstraszacz na kuny.

FIRMA LIKWIDUJĄCA KUNY ZIELONA GÓRA

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Zielona Góra 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Zielona Góra 4. Odstraszanie kun Zielona Góra 5. Naprawa izolacji dachu Zielona Góra

Naprawa dachu po kunie Zielona Góra

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. W większości przypadków jest to metoda bezinwazyjna, która umożliwia usunięcie usterek bez ingerowania w strukturę dachu i zdejmowania pojedynczych płyt GK.  Zakres napraw określamy za pomocą punktowych odkrywek i specjalnego termowizora, dlatego naprawiane są tylko fragmenty, w których było to niezbędne Dzięki naszemu doświadczeniu i wieloletniej praktyce skutecznie naprawimy membranę dachu i zamontujemy wełnę celulozową.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. Metoda ta ma również charakter zapobiegawczy. Skład celulozy, podrażnia śluzówki szkodników, skutecznie je odstraszając. Warto dodać, że zniszczona i zanieczyszczona przez szkodniki wełna musi zostać całkowicie zastąpiona przez nową celulozę.

Kuna na poddaszu Zielona Góra

Do naprawy warto wybrać profesjonalną firmę która zajmuje się dociepleniami. Firmy te najczęściej są w stanie naprawić dach bez konieczności demontażu poszycia. Sam proces zazwyczaj nie trwa dłużej, niż kilka godzin, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy. Bezinwazyjna naprawa to również gwarancja najwyższej jakości, ponieważ w tym celu wykorzystuje się innowacyjne rozwiązania i techniki, jak np. tworzenie specjalnych poduszek powietrznych pomiędzy płytami GK a zniszczonymi fragmentami izolacji. Przez otwory utworzone w celu wykonania tych poduszek, następnie wdmuchiwane jest powietrze, które wydostaje się przez szczeliny, które następnie są wypełniane przez luźny materiał izolacyjny 

Odstraszanie kun Zielona Góra

Jeśli chcemy działać profilaktycznie i zapobiec problemowi w przyszłości, warto rozważyć zakup elektrycznego odstraszacza, ostatnimi czasy popularnym wyborem są te, które wytwarzają ultradźwięki. Najlepiej działa jednak elektryczny pastuch na kuny, którego kable układane są po całej powierzchni dachu, a kuny nie są w stanie go przeskoczyć czy ominąć. Nasza firma rocznie realizuje ponad 200 tego typu instalacji, dlatego bez dwóch zdań znamy się na tym, co robimy.

Naprawa izolacji dachu Zielona Góra

Jeśli nie udało ci się wystarczająco wcześnie zidentyfikować problemu, a poddasze zostało zniszczone przez kuny, poproś o wsparcie firmę oferującą ekodocieplenia, która będzie w stanie zagwarantować ci jakość wykonania. Nasza firma świadczy swoje usługi również w ramach polisy ubezpieczeniowej, a zatem większość kosztów bierze na siebie ubezpieczyciel, a nie właściciel domu.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy