Infolinia: (+48) 799 399 982
FIRMA LIKWIDUJĄCA KUNY WARSZAWA

Nasza firma likwidująca kuny w Warszawie oferuje kompleksową usługę, jaką jest naprawa dachu po kunie. To gryzonie, z którymi walczy większość właścicieli domów w naszym kraju.Problem jest dosyć powszechny i potrafi być mocno uciążliwy. Kuny są w stanie zniszczyć izolację termiczną poddasza, dlatego warto zaopatrzyć się w odpowiednie środki ochrony przed tymi szkodnikami. Wobec rosnących oczekiwań nasza firma działa na terenie całego kraju. Kompleksowo usuwamy usterki z izolacji termicznej, ale również oferujemy montaż specjalnych odstraszaczy na kuny.

FIRMA LIKWIDUJĄCA KUNY WARSZAWA

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Warszawa 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Warszawa 4. Odstraszanie kun Warszawa 5. Naprawa izolacji dachu Warszawa

Naprawa dachu po kunie Warszawa

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Ta bezinwazyjna metoda umożliwia usunięcie usterek bez ingerowania w strukturę dachu i zdejmowania pojedynczych płyt GK.  Zakres napraw określany jest za pomocą punktowych odkrywek i specjalnego termowizora, a zatem izolacja zniszczona przez kuny wymieniana jest tylko tam, gdzie jest to konieczne. Dzięki naszemu doświadczeniu i wieloletniej praktyce skutecznie naprawimy izolację dachu i zamontujemy wełnę celulozową.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków wiąże się ze zdjęciem pokrycia i usunięciem starej wełny. W miejsce zanieczyszczonej wełny, instalowana jest nowa wełna celulozowa. To metoda, która dodatkowo pozwala na odstraszenie uciążliwych gryzoni, ponieważ jej skład zawiera związki podrażniające śluzówki kun. 

Kuna na poddaszu Warszawa

Solidna i profesjonalna firma jest w stanie naprawić dach po kunie bez konieczności demontażu poszycia dachowego. Taka naprawa nie trwa zazwyczaj dłużej, niż kilka godzin, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy. Naprawa może być wykonana bezinwazyjnie, poprzez tworzenie specjalnych poduszek powietrznych pomiędzy płytami GK a zniszczonymi fragmentami izolacji. Wdmuchiwane przez otwory technologiczne powietrze znajduje ujście w szczelinach dachu, skutecznie uszczelniając je luźnym materiałem izolacyjnym. 

Odstraszanie kun Warszawa

Jeśli chcemy skutecznie pozbyć się problemu w przyszłości, warto zainwestować w elektryczny odstraszacz. Popularnym wyborem wśród właścicieli domów są te, które wytwarzają ultradźwięki. Najlepiej działa jednak elektryczny pastuch na kuny, którego kable układane są po całej powierzchni dachu, a kuny nie są w stanie go przeskoczyć czy ominąć. Nasza firma rocznie realizuje ponad 200 tego typu instalacji, dlatego bez dwóch zdań znamy się na tym, co robimy.

Naprawa izolacji dachu Warszawa

Jeśli poddasze twojego domu zostało zniszczone przez kuny, poproś o wsparcie firmę oferującą ekodocieplenia. Jest to gwarancja szybkiej, sprawnej i bezinwazyjnej naprawy warstwy termoizolacyjnej. Oferujemy swoje usługi również w ramach ubezpieczenia domu, przez co właściciel nie musi pokrywać pełnych kosztów.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy