Infolinia: (+48) 799 399 982
Firma Likwidująca Kuny Rabka-Zdrój

Kuna domowa to wyjątkowo uciążliwy szkodnik, który potrafi zniszczyć izolację termiczną domu. Gatunek ten występuje na terenie całej Polski, dlatego warto nauczyć się sposobów walki z tym gryzoniem. My – firma likwidująca kuny w Rabce-Zdrój, zajmujemy się tym dość trudnym zadaniem, jakim jest naprawa dachu po kunie. Zajmujemy się kompleksową naprawą izolacji termicznej na terenie całej Polski. Oferujemy również instalację nowoczesnego pastucha na kuny, który jest obecnie najpopularniejszym rozwiązaniem problemów z tym szkodnikiem.

Firma Likwidująca Kuny Rabka-Zdrój

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Rabka-Zdrój 2. Naprawa dachu po kunie z wykorzystaniem wełny celulozowej 3. Kuna na poddaszu Rabka-Zdrój 4. Odstraszanie kun Rabka-Zdrój 5. Naprawa izolacji dachu Rabka-Zdrój

Naprawa dachu po kunie Rabka-Zdrój

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest niewątpliwie technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Umożliwia ona wykonanie kompleksowych napraw nawet w sytuacji, gdy gryzonie rozerwały folię paroprzepuszczalną. Technika ciśnieniowa charakteryzuje się również wysoką precyzją. Izolacja zniszczona przez kuny naprawiana jest tylko w koniecznych, nawet trudno dostępnych fragmentach. Do napraw wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt, taki jak np. punktowe odkrywki czy termowizory dzięki któremu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy standard wykonania. Cały proces rozpoczynamy od dokładnych oględzin termoizolacji, następnie naprawiamy poszycie dachu i wdmuchujemy celulozę pod ciśnieniem.

Naprawa dachu po kunie z wykorzystaniem wełny celulozowej

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny, z wykorzystaniem innowacyjnej metody ciśnieniowej. Co ważne, skład wełny celulozowej zakłada odstraszanie kun, ponieważ zawiera silne związki soli baru, które podrażniają błony śluzowe tych szkodników. Ponadto, wełna posiada sypką postać, co umożliwia skuteczne wypełnienie docelowych fragmentów

Kuna na poddaszu Rabka-Zdrój

Solidny wykonawca naprawy dachu zrealizuje usługę bez konieczności zdejmowania płyt GK, co przekłada się na oszczędność czasu i znacznej sumy pieniędzy. W tym wypadku kluczowe jest wdmuchiwanie powietrza przez specjalne perforacje. W ten sposób tworzą się tzw. poduszki powietrzne, które znajdują miejsce pomiędzy daną płytą GK a fragmentem izolacji objętym awarią. Wdmuchiwane powietrze uchodzi przez szczeliny w poszyciu dachowym, a pozostały surowiec izolacyjny zastępuje jego sumienie i zatyka nieszczelności. Takie rozwiązanie to gwarancja wieloletniej użyteczności.

Odstraszanie kun Rabka-Zdrój

Wspomniane wyżej metody są oczywiście pomocne w walce z gryzoniami, jeśli jednak zależy ci na długofalowej ochronie, warto rozważyć zakup nowoczesnych odstraszaczy. Właściciele domów często wybierają urządzenia wytwarzające ultradźwięki, najlepsze efekty gwarantuje jednak elektryczny pastuch na kuny, którego przewody rozciągane są po całej długości dachu. Nasza firma w ciągu roku montuje nawet 200 takich instalacji. Z wykorzystaniem naszej ekspertyzy, opracowaliśmy autorski system montażu, który gwarantuje najwyższą skuteczność!

Naprawa izolacji dachu Rabka-Zdrój

Jeśli zdarzyło się, że kuna zniszczyła naszą izolację, najlepiej zwrócić się o wsparcie do firmy oferującej ekodocieplenia. Dzięki temu możemy mieć pewność, że usługa zostanie wykonana kompleksowo i na najwyższym poziomie. Co więcej, dach naprawiany jest tylko z pozycji zewnętrznej, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy. Nasza firma oferuje naprawy również w ramach ubezpieczenia domu.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy