Infolinia: (+48) 799 399 982
FIRMA LIKWIDUJĄCA KUNY KATOWICE

Wiele właścicieli domów boryka się ze szkodami wyrządzonymi przez kuny. Te gryzonie potrafią przysporzyć wiele problemów, m.in. zniszczyć izolację termiczną dachu. Kuny występują na terenie całej Polski, dlatego warto poznać kilka metod walki z tymi gryzoniami. Nasza firma zajmuje się usługą naprawy dachów na terenie Katowic. Nasze usługi oferujemy do mieszkańców całej Polski. Usuwamy usterki z izolacji termicznej, montujemy specjalistyczne pastuchy i inne odstraszacze na kuny.

FIRMA LIKWIDUJĄCA KUNY KATOWICE

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Katowice 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Katowice 4. Odstraszanie kun Katowice 5. Naprawa izolacji dachu Katowice

Naprawa dachu po kunie Katowice

Obecnie jedną z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych sposobów naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Gryzonie potrafią niestety całkowicie zniszczyć folię odpowiedzialną za przepuszczanie pary. Jako że nasze przedsiębiorstwo dysponuje solidnym zapleczem technicznym, wdmuchiwanie celulozy w takich przypadkach również jest możliwe. Co ważne, podczas naszej pracy nigdy nie potrzebujemy rozbiórki dachu, działamy tylko od zewnętrznej części dachu.

Metoda ciśnieniowa umożliwia wykonanie całościowej naprawy nawet w tych miejscach, które mogą wydawać się niedostępne. Wszelkie awarie usuwane są punktowo, a izolacja zniszczona przez kuny zostaje poprawiana tylko w niezbędnych miejsach. Działamy kompleksowo: diagnozujemy usterki przy użyciu termowizora i punktowych odkrywek, naprawiamy pokrycie dachowe i finalnie wdmuchujemy wełnę.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Zdjęcie pokrycia i usunięcie starej wełny jest zwykle nieuniknione w celu naprawy dachu po kunie. Wykorzystanie tej technologii zmniejsza jednak ryzyko powrotu gryzoni, ze względu na skład wełny, który bazuje na solach boru i wpływa mocno negatywnie na błony śluzowe kun. Celuloza w sypkiej postaci szybko zastępuje zniszczony i zanieczyszczony materiał izolacyjny, który nasza firma sprawnie usuwa.

Kuna na poddaszu Katowice

Doświadczona firma jest w stanie naprawić izolację termiczną dachu bez ingerowania w jego strukturę. Takie rozwiązanie to dla nas nie tylko oszczędność czasu, ale również środków finansowych. Czas trwania całego procesu nie przekracza kilku godzin. Najistotniejszym aspektem jest tutaj stworzenie dedykowanych poduszek powietrznych znajdujących się pomiędzy płytą GK, a fragmentem izolacji, który wymaga naprawy. Z tego powodu nasza firma wykonuje specjalne perforacje, przez które następnie wtłaczane jest powietrze. Wydobywa się ono na zewnątrz przez pokrycie dachowe, a surowiec izolacyjny z powodzeniem zastępuje uchodzące powietrze i dokładnie uszczelnia dach.

Odstraszanie kun Katowice

Poza wymienionymi materiałami, zaleca się zainwestować w specjalne odstraszacze na kuny. Na popularności zyskują np. ultradźwiękowe urządzenia, których dźwięk odstrasza gryzonie. Według nas jednak najszybszy i, co najważniejsze, długofalowy efekt zapewnia jednak elektryczny pastuch na kuny, który instaluje się na całej długości pokrycia dachowego. Rocznie wykonujemy nawet 200 tego typu montaży, dlatego śmiało możemy nazywać siebie specjalistami w tej dziedzinie. Taki sprzęt to gwarancja skutecznej ochrony przed kunami, ponieważ żadna z nich nie jest w stanie go ominąć.

Naprawa izolacji dachu Katowice

W przypadku zniszczenia izolacji przez kunę, najlepiej zwrócić się o wsparcie do firmy oferującej ekodocieplenia. Dzięki temu można mieć pewność, że nasz dach zostanie nie tylko szybko i sprawnie naprawiony, ale także zabezpieczony na przyszłość. Nasza firma oferuje również naprawy w ramach polis ubezpieczeniowych. W takiej sytuacji większość kosztów pokryje firma ubezpieczeniowa, a nie właściciel domu.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy