Infolinia: (+48) 799 399 982
Firma likwidująca kuny Częstochowa

My – firma likwidująca kuny w Częstochowie, oferujemy kompleksową usługę, jaką jest naprawa dachu po kunie. Gryzonie te to wyjątkowo uciążliwe szkodniki, z którymi walczy zdecydowana większość właścicieli domów, ponieważ niszczą izolację termiczną dachów. Występują na terenie całej Polski, dlatego warto poznać kilka metod walki z tymi gryzoniami. Poza naprawą poszycia dachu oferujemy też montaż innowacyjnych pastuchów na kuny, które są obecnie najlepszą metodą walki z tymi gryzoniami.

Firma likwidująca kuny Częstochowa

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Częstochowa 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Częstochowa 4. Odstraszanie kun Częstochowa 5. Naprawa izolacji dachu Częstochowa

Naprawa dachu po kunie Częstochowa

W jaki sposób usunąć usterki z izolacji termicznej, nie demontując płyt GK? Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Jako że nasze przedsiębiorstwo dysponuje solidnym zapleczem technicznym, wdmuchiwanie celulozy możliwe jest nawet wtedy, gdy kuna przegryzie folią paroprzepuszczalną. Co ważne, podczas naszej pracy nigdy nie potrzebujemy rozbiórki dachu. Wszystkie naprawy wykonywane są punktowo, a izolacja zniszczona przez kuny wymieniana tylko tam, gdzie jest to konieczne. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi, dlatego nie tylko zlokalizujemy ubytki i skutecznie je uzupełnimy, ale również naprawimy membranę dachu i zamontujemy wełnę celulozową.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. Najczęściej wykorzystuje się do tego metodę ciśnieniowego wdmuchiwania wełny celulozowej, która ma sypką postać i składa się w dużej mierze z soli baru. Co ważne, z metody tej można skorzystać nawet wtedy, gdy usterki wystąpiły w trudno dostępnych miejscach. To metoda gwarantująca najlepsze rezultaty, która jednocześnie wspiera walkę ze szkodliwymi gryzoniami. Wełna celulozowa w postaci sypkiej składa się bowiem w dużej mierze z soli baru, które podrażniają błony śluzowe kun. Warto dodać, że zanieczyszczona wełna musi zostać całkowicie zastąpiona przez nową celulozę.

Kuna na poddaszu Częstochowa

Godna polecenia firma zrealizuje usługę bez konieczności zdejmowania płyt GK. Pozwala to przede wszystkim na znaczną oszczędność czasu i pieniędzy. Sama naprawa nie powinna trwać dłużej, niż kilka godzin. Najistotniejszym aspektem jest tutaj stworzenie dedykowanych poduszek powietrznych znajdujących się pomiędzy płytą GK, a fragmentem izolacji objętym usterką. Powietrze ulatuje przez nieszczelności w pokryciu dachowym, a pozostały materiał izolacyjny zastępuje jego strumienie i dokładnie zatyka wszelkie szczeliny.

Odstraszanie kun Częstochowa

Jak skutecznie odstraszyć uciążliwe kuny? Najlepiej skorzystać z nowoczesnych odstraszaczy, których popularność z roku na rok rośnie. Najlepiej działa elektryczny pastuch na kuny, którego kable układane są po całej powierzchni dachu. Warto również zwrócić uwagę na urządzenia ultradźwiękowe. Taki sprzęt to gwarancja skutecznej ochrony przed kunami, ponieważ żadna z nich nie jest w stanie go ominąć. Nasza firma rocznie realizuje ponad 200 tego typu instalacji, dlatego bez dwóch zdań znamy się na tym, co robimy.

Naprawa izolacji dachu Częstochowa

Kuny niszczą ocieplenie twojego poddasza? Wybierz firmę wykonującą Ekodocieplenia, która posiada właściwy sprzęt i niezbędne doświadczenie do realizacji tego typu zleceń. Możesz wówczas liczyć na profesjonalne wsparcie oraz szybką i tanią naprawdę dachu z pozycji zewnętrznej. Nasza firma świadczy swoje usługi również w ramach polisy ubezpieczeniowej. Wówczas zdecydowana większość kosztów zostaje po stronie ubezpieczyciela.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy