Infolinia: (+48) 799 399 982
Firma likwidująca kuny Brzesko

Kuny są gryzoniami, które potrafią zniszczyć warstwę izolacyjną dachu. Bytują na terenie całej Polski, dlatego warto wiedzieć, w jaki sposób z nimi walczyć. My – firma likwidująca kuny w Brzesku, oferujemy kompleksową usługę, jaką jest naprawa dachu po kunie. Swoją ofertę dedykujemy do właścicieli domów z całego kraju. Poza naprawami poszyć dachu wykonujemy również montaże innowacyjnych rozwiązań odstraszających kuny, czyli specjalnych pastuchów.

Firma likwidująca kuny Brzesko

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się
Spis treści
1. Naprawa dachu po kunie Brzesko 2. NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ 3. Kuna na poddaszu Brzesko 4. Odstraszanie kun Brzesko 5. Naprawa izolacji dachu Brzesko

Naprawa dachu po kunie Brzesko

Jedną z najpopularniejszych metod naprawy pokrycia dachowego po szkodach wyrządzonych przez kuny jest technika ciśnieniowego wdmuchiwania celulozy. Dzięki niej możliwa jest kompleksowa naprawa dachu bez konieczności demontowania płyt GK, co przekłada się na oszczędność czasu i gotówki. Izolacja zniszczona przez kuny reperowana jest tylko w niezbędnych miejscach (nawet trudno dostępnych). Nasza firma świadczy pełen wachlarz usług, tj. lokalizowanie ubytków w izolacji przy użyciu termowizji oraz punktowych odkrywek, naprawę membrany dachowej oraz wdmuchiwanie wełny celulozowej.

NAPRAWA DACHU PO KUNIE Z WYKORZYSTANIEM WEŁNY CELULOZOWEJ

Naprawa dachu po kunie w większości przypadków polega na zdjęciu pokrycia i usunięciu starej wełny. Zanieczyszczoną wełnę należy w całości usunąć i zastąpić nową, która ma postać sypką. Tego typu materiał podrażnia błony śluzowe kun, a zatem skutecznie wspiera walkę z tymi szkodnikami.

Kuna na poddaszu Brzesko

Doświadczona firma poradzi sobie z kompleksową naprawą dachu po kunie w ciągu zaledwie kilku godzin i nie będzie miała potrzeby demontażu płyt GK. Cały proces bazuje na wytworzeniu specjalnych poduszek powietrznych pomiędzy płytą GK, a uszkodzonym fragmentem izolacji. Tworzone są w tym celu perforacje technologiczne, przez które wtłaczane jest powietrze. Uchodzi ono przez wszelkie nieszczelności w dachu, a luźny materiał izolacyjny zastępuje jego strumienie i skutecznie uszczelnia dach.

Odstraszanie kun Brzesko

Aby walka z kunami przyniosła oczekiwany rezultat, warto zainwestować w innowacyjne odstraszacze. Do najpopularniejszych urządzeń należą te wytwarzające ultradźwięki oraz elektryczny pastuch na kuny, którego przewody rozpinane są na całej długości zadaszenia. Dzięki temu żaden z gryzoni nie jest w stanie go ominąć, a zatem uciekają i nie wracają na posesję domu. Rocznie montujemy nawet 200 tego typu pastuchów, możemy wobec tego poszczycić się niezwykle bogatym doświadczeniem.

Naprawa izolacji dachu Brzesko

W przypadku uciążliwych szkód wyrządzonych przez kuny, warto zwrócić się o wsparcie do firmy wykonującej ekodocieplenia. Wówczas zyskasz pewność, że usługa zostanie wykonania przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu oraz w możliwie najkrótszym czasie. Naprawa nie obciąży również zbytnio twojego portfela. Warto dodać, że tego typu naprawy wykonuje się zazwyczaj z pozycji zewnętrznej, co również wpływa pozytywnie na końcowy rezultat. 

Nasza firma respektuje polisy ubezpieczeniowe, a zatem to ubezpieczyciel zostanie obciążony większością kosztów.

Skontaktuj się

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Skontaktuj się

Najnowsze wpisy