Naprawa szkód wyrządzonych przez kuny

Naprawa izolacji poddaszy i szkód
spowodowanych przez kuny

Obecność kun na poddaszu i szkody przez nie wyrządzone to problem wielu właścicieli domów jednorodzinnych. Kuny, które zasiedlają poddasza, traktują je jak własny teren i niszczą materiały ocieplające i izolację, budując w nich kanały komunikacyjne i gniazda. Co więcej, potrafią przegryźć kable czy uszkodzić instalację elektryczną. Walka z tymi drapieżnikami nie jest łatwa, ponieważ należą one do gatunków częściowo chronionych.

Jak działamy ?

Swoją pracę zaczynamy od analizy i badań termowizyjnych poddasza. Daje nam to pewność, że będziemy mogli precyzyjnie określić miejsca wymagające naprawy.

W czasie trwania napraw wykonujemy docieplenie budynków przy użyciu ekologicznej metody wdmuchiwania sypkiego materiału termoizolacyjnego z włókna celulozowego. Powstaje dzięki temu jednolita powłoka o takich samych parametrach przewodzenia ciepła jak w przypadku styropianu, wełny mineralnej czy pianki PUR.

W ramach usługi oferujemy:

Zwalczanie kun domowych zagnieżdżonych w poddaszu
Skuteczne zwalczanie kun, które zagnieździły się na poddaszu jest bardzo skomplikowane, jednak w pełni możliwe, jeśli użyje się odpowiednich technik i narzędzi. Gwarantujemy, że nasze metody są w pełni humanitarne.

Naprawę ocieplenia i poszycia dachu, zniszczonego przez kuny
Zapewniamy kompleksowe czyszczenie wszelkich pozostałości zniszczeń, do których przyczyniły się kuny. Naprawiamy membranę paroprzepuszczalną a ubytki uzupełniamy celulozą. Prace naprawcze wykonywane są od zewnętrznej strony dachu.

Usuwanie szkodników w drewnie
Przeprowadzamy dezynfekcję szkodników, które zagnieździły się w drewnianych elementach budynku. Likwidujemy je za pomocą fal mikrofalowych, które nie wpływają na jakość konstrukcji budynku.

Gwarancja
Po wykonanych pracach montujemy specjalne urządzenie, które odstrasza szkodniki. Daje ono gwarancję, że kuny nie zasiedlą się ponownie na poddaszu!

Dlaczego warto naprawić uszkodzenia ?

Szkody wyrządzone przez szkodniki, czy źle wykonana izolacja dachu powodują straty cieplne oraz finansowe dla domowników. Straty ciepła spowodowane złą lub uszkodzoną izolacją termiczną poddasza mogą dochodzić nawet do 30%!

Wykonana przez nas izolacja termiczna poddasza wypełnia 100% wolnej przestrzeni, szczelnie okrywając połączenia elementów więźby dachowej, połączenia ścian szczytowych i dachu oraz ściany kolankowe. Dzięki temu kuny i inne szkodniki nie będą miały miejsca do ponownego założenia gniazd.

Dodatkowo oferujemy

Badanie dachu i naprawę źle wykonanego ocieplenia poddasza
Przeprowadzimy badania termowizyjne, dzięki którym będziemy mogli wskazać dokładną lokalizację źle wykonanego ocieplenia. W miejscach, w których izolacja termiczna została źle wykonana, robimy otwory i wprowadzamy za pomocą metody pneumatycznej celulozę.

Masz pytanie ?

 

Zadzwoń lub napisz do nas. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 600 880 920  /  ekodocieplenia@wp.pl

lub skorzystaj z formularza poniżej

9 + 6 =